Про нас

Інститут естетичної косметології “Космоестетлюкс” на сьогоднішній день набрав високий темп розвитку, про що свідчить ліцензія Міністерства освіти і науки України. Всі наші випускники отримують сертифікат державного взірця із присвоєнням кваліфікації, що дає можливість подальшого успішного працевлаштування молодих спеціалістів в області краси, естетики та косметології.

Історія компанії

«КОСМОЕСТЕТЛЮКС»-це компанія, яка була заснована 9 вересня 2006 року в місті Івано Франківськ, як професійний заклад естетичної косметології. Згодом, напрацювавши досвід, 9 вересня 2009 року- на базі « Космоестетлюкс» відкрився навчальний заклад, в якому почали професійно навчати косметології.


Команда викладачів, які працюють в «КОСМОЕСТЕТЛЮКС» з першого дня- це досвідчені педагоги із великим 20+ річним досвідом викладання, які натхненно та з любов’ю доносять знання до студентів. Це науковці, які створили нову навчальну спеціальність в галузі косметології «БОДІТОЛОГІЯ», про що свідчить патент від « Українського інституту інтелектуальної власності».

Інститут Естетичної Косметології «КОСМОЕСТЕТЛЮКС»-поставив перед собою амбітну мету- відкрити заклади освіти естетичної косметології в кожному регіоні України та за кордоном! Сьогодні « Космоестетлюкс» налічує шість філіалів. Шість філіалів в Україні: у містах Трускавець, Дніпро, Тисмениця, Чернівці, Коломия та центральним офісом у місті Івано Франківськ. Та міжнародним філіалом у Польщі в місті Варшава. Очільники філіалів- це бізнес- партнери, які прониклись філософією та цінностями компанії та успішно ведуть бізнес у відомій мережі.

Навчальний центр (Детальніше)

Ліцензії, акредитації :

-Ліцензія МОН і МОЗ України
-Акредитація міжнародним сертифікатом ISO:
Сертифікат ISO – це Міжнародний сертифікат ISO 9001 якості стандарту системи управління якістю.
-Europass- випускники інституту отримують після закінчення EUROPASS CV( кваліфікація та професійні навички викладені в документі, який використовується в Європі та цілому світі).

Переваги:

-Офіційна установа (юридичні документи, розрахунковий рахунок у банку, договори зі студентами)
-Інститут Естетичної Косметології « КОСМОЕСТЕТЛЮКС» це -17 років досвіду в сфері естетичної та медичної косметології.
-Професорсько-викладацький склад інституту: доктори медичних наук, доценти, лікарі-дерматокосметологи, викладачі з великим досвідом викладання та практичної роботи (20+ роки).
-Диплом (зареєстрований в єдиному реєстрі бази випускників із присвоєнням реєстраційного номера, додатком до диплому із зазначенням повного обсягу навчальних годин у навчально-практичній програмі.)
-Диплом видається українською та англійською мовами
-Після закінчення випускники супроводжуються консультаційним, юридичним, консалтинговим та бізнес-супроводом.

Рейтинг

Інститут Естетичної Косметології«Космоестетлюкс» отримав нагороди, відзнаки та високі рейтинги від Всеукраїнських та міжнародних компаній та науково дослідних центрів.

ІЕК «Космоестетлюкс» в місті Івано-Франківськ отримав нагороду від компанії «Знак Якості» – звання “Найкращий приватний навчальний заклад України» в категорії – Навчальні центри !

Нагороджено- дипломом «Краще підприємство України-2020» в галузі « Навчання в сфері естетичної косметології. Естетична та медична косметологія» та орденом « Лідер України» від Генеральної дирекції Всеукраїнського науково- дослідного центру ефективного управління Міжнародної програми «Лідери 21 століття».

У 2022 році Інститут естетичної косметології « Космоестетлюкс» отримав нагороду за « Професійні досягнення заради МИРУ в УКРАЇНІ» в рамках Міжнародної програми « Лідери 21 століття» від Президії « Асамблеї ділових кіл».

Франшиза (Детальніше)

«Космоестетлюкс» — є успішним підприємством, як компанія-власник бренду, та вагомою бізнес-структурою— власником косметологічного бізнесу. Це сприяє економічному та фаховому зросту як компанії «Космоестетлюкс» , так і всіх працюючих в ній.

Відтепер «Космоестетлюкс» дає можливість всім бажаючим , а особливо, випускникам Інституту естетичної косметології “Космоестетлюкс” , придбати франшизу та стати власником відомої марки . Цим самим використовувати всі ресурси та інструменти франчайзера для успішного ведення бізнесу. Вести аналогічний бізнес, бути поза конкуренцією, використовуючи при цьому вже перевірену бізнес-систему.

Філіали (Детальніше)

Здобутком останніх років стало відкриття філіалів Космоестетлюкс в Україні та закордоном. Сьогодні « Космоестетлюкс» налічує шість філіалів . Шість філіалів в Україні: у містах Трускавець, Дніпро, Тисмениця, Чернівці, Коломия та центральним офісом у місті Івано- Франківськ. Та міжнародним філіалом у Польщі в місті Варшава.

Бізнес під ключ. Продаж обладнання.

Усім випускникам та франчайзі «Космоестетлюксу» доступні спеціальні ціни та акційні пропозиції на продукцію та косметологічне обладнання, що дає вагомі переваги для започаткування та ведення успішного бізнесу.

Втілюйте мрію в реальність разом з «Космоестетлюкс»!