Навчальний центр

Навчальний центр інституту  естетичної косметології «Космоестетлюкс» – урочисто відкрив свої двері для бажаючих здобути престижну професію косметолога – 9 вересня 2009 року на базі Центру естетичної косметології «Космоестетлюкс», в святковий для всіх пошановувачів краси та косметології день – міжнародний день косметології.

Ця дата стала знаменною та знаковою для засновників та працівників цього закладу, адже професійний підхід та досконалість у роботі – забезпечує нам успіх у професійному зрості, а Вам, шановні студенти, гарантує максимальний результат у навчанні! А для вашого успішного навчання основна складова є – досвід, яким охоче поділяться з вами наші викладачі та методисти школи естетичної косметології.

Професійне обладнання

Навчальна база, яка складається з навчальних та семінарських класів для теоретичних та практичних занять, доповнена виробничими площами діючих кабінетів косметології обличчя, естетики тіла, SPA-зони, масажними кабінетами, кабінетом для епіляції, візажу та татуажу, ін’єкційних методик. Інститут естетичної косметології “Космоестетлюкс”оснащений сучасним професійним обладнанням, апаратами, косметичними засобами та розхідними навчальними матеріалами, а також цікавими наглядними посібниками, плакатами та інтерактивною дошкою.

Від теорії до практики

Навчальні програми базового курсу розраховані на достатню кількість годин ( до 1 000 навчальних годин ) , включають глибокий теоретичний та максимальний практичний курс, що дозволяє ефективно освоїти навчальний матеріал.

Індивідуальний підхід

Види навчання:

 • спеціальності
 • курси
 • семінари

Термін навчання:

 • 1 навчальний рік
 • 6 місяців
 • 3 місяці
 • 1 місяць
 • Семінари: 1-7 днів

Форма навчання:

 • базове навчання (група студентів)
 • індивідуальне навчання (за індивідуальним графіком)
 • дистанційне навчання (теорія-онлайн, практика – стаціонарно або відеоуроки)

Система лояльності

Студенти інституту естетичної косметології мають можливість розтермінування оплати за навчання.Випускники інституту естетичної косметології отримують 10% знижку на проходження в подальшому семінарівта підвищення кваліфікації, які проводитимуться на базі навчального центру естетичної косметології.

Також діє програма лояльності для випускників -50% на другу спеціальність при реєстрації на 2 спеціальності.

Франшиза (Детальніше)

Компанія Космоестетлюкс – є успішним підприємством, як компанія-власник бренду. Та вагомою компанією-власником косметологічного бізнесу.

Це сприяє економічному та фаховому зросту як компанії ,так і всіх працюючих у ній. Відтепер “Космоестетлюкс” дає можливість всім бажаючим, а особливо, випускникам Інституту естетичної косметології “Космоестетлюкс”, придбати франшизу та стати власником відомої марки. Цим самим використовувати всі ресурси та інструменти франчайзера для успішного ведення бізнесу. Вести відомий аналогічний бізнес, бути поза конкуренцією, використовуючи при цьому вже перевірену бізнес-систему.

Філіали. Масштабування бізнесу (Детальніше)

Здобутком останніх років стало відкриття нових філіалів Космоестетлюкс в Україні та міжнародного філіалу за кордоном у м.Варшава. Наші випускники мають можливість залишатись під опікою компанії Космоестетлюкс працюючи та заробляючи, придбавши франшизу.

Бажаєте стати успішними, високооплачуваними, кваліфікованими спеціалістами в галузі краси та косметології – ставайте студентами “Космоестетлюкс”, а згодом поповніть лави фахових косметологів та директорів філіалів відомої компанії!