+380509704884 kosmoestetlux@gmail.com
Пн-Пт з 9:00 – 19:00

Космоестетлюкс-«Лідери 21 століття» !

🏆Висока нагорода- підтверджує високі професійні досягнення!🙏🏻📈

Відзначення високого рейтингу компанії в ділових колах України та Рішенням Науково-експертної ради Міжнародної іміджевої програми «Лідери 21 століття» нагородження ІЕК КОСМОЕСТЕТЛЮКС Дипломом лауреата національної премії ГРАН- ПРІ « ВИЩА ПРОБА» за надання високоякісних та конкурентноспроможних навчальних послуг у сфері естетичної та медичної косметології та з нагоди 15 річчя заснування компанії присудити📄🥇 Національний знак якості « ВИЩА ПРОБА» з врученням настільної медалі « Вища проба»!

Ці 15 років, високі рейтинги,визнання та нагороди належать також і кожному з вас,адже всі зробили свій посильний внесок у цю історію.
Вагомий внесок великої сім’ї -колег,спільна праця та ведення успішного бізнесу,активна участь у навчальному процесі і багато-багато справ та вчинків, які додалися до скарбниці здобутків компанії КОСМОЕСТЕТЛЮКС за 15 років її існування!

І в тому, що «КОСМОЕСТЕТЛЮКС»— це найкращий заклад в якому професійно надають освіту в галузі естетичної медицини та косметології— чимала заслуга цілого колективу та всіх філіалів у містах: Тисмениця, Трускавець,Коломия, Чернівці ,Івано Франківськ!

Нам є чим пишатись!👍🏆

UK